מירב הלינגר בפסטיבל הפסנתר

מארחת את איה כורם

 מקום: אולם קאופמן
◎ תאריך: יום חמישי 28.10
◎ שעה: 20:00 תחילת מופע
◎ מחיר: 69 ש"ח

כרטיסים


"אבא שלי לימד אותי שהחיים הם לא שחור ולבן. אפשר להיות דתיה וגם זמרת"...

מירב הלינגר מוכיחה שאפשר גם וגם וגם: היא אישה שומרת מצוות שגדלה בבית דתי-לאומי, אבל מופיעה גם בפני גברים. היא בוגרת רימון, מעוז של חילוניות, אבל גם למדה גמרא במדרשת מגדל עוז. וגם - לצד הטקסטים האישיים, הכנים והחשופים שכתבה והלחינה, בהם גם שיר אהבה לאישה, היא מעניקה חיים חדשים לשירי משוררות ומלחינות האהובות עליה. עם המטען יוצא הדופן הזה תופיע הלינגר בפסטיבל הפסנתר. במופע המיוחד היא תארח את המוזיקאית איה כורם ואת הנבלנית דנה וייס-פוגל.

אלבום הבכורה של הלינגר, "במבט אחד כחול" זכה לשבחי הביקורת, ושלושה סינגלים מתוכו נבחרו לשיר השבוע ב"כאן" 88. השנה היא הוציאה את אלבומה השני "שרשרת פרידות", שעל הפקתו חתום גדי פטר. לאחרונה שיחררה סינגל נוסף "ימים יעידו", בהפקתם של פטר ושל איתמר ציגלר, השיר הסוחף זכה להשמעות מרובות ואף היה לחלק מפס הקול של הטלנובלה "בעלת החלומות" (HOT). בשנים האחרונות, הופיעה הלינגר בפסטיבלים רבים, חיממה את "איפה הילד" ואת דניאלה ספקטור, ושיתפה פעולה עם יוני רכטר, ערן צור, ריקי גל ואחרים. במקביל היא לוקחת חלק בהרכב המצליח "תמונת אישה".

מירב הלינגר שירה ופסנתר / אסף מידן קלידים וקולות / דנה אמדו בס וקולות / אורן גלעד תופים וקולות / דנה וייס-פוגל נבל וקולות

מירב הלינגר. צילום: אורית לוינגר
מירב הלינגר. צילום: אורית לוינגר