אור אדרי "20 צעדים"

מארחת את עמיר לב וקרני פוסטל

 מקום: גלריה בלומנטל
◎ תאריך: יום חמישי 28.10
◎ שעה: 22:30 תחילת מופע
◎ מחיר: 74 ש"ח

כרטיסים


ארבע שנים לאחר צאת אלבום הבכורה "כידוד", שגרף שבחים וזכה להשמעות בתחנות הרדיו המובילות, עומדת אור אדרי, אמנית הדרים-פופ ונגנית הבס המוערכת, בפני הוצאת אלבום חדש ומסקרן – "20 צעדים" שמתוכו כבר יצאו הסינגלים "על המסך", "דלק", "לב צר" ו"מוזה" עם קרני פוסטל. אדרי פועלת מזה עשור ומחצה בסצנת המוזיקה הישראלית כמחצית הצמד "ריו" (עם זואי פולנסקי), וכנגנית בס עם הרכבים ואמנים רבים, ביניהם: יובל מנדלסון, אמדורסקי, יובל דיין, ריף כהן, רם אוריון, אביב מארק, שחר אבן צור, להקת מונטי פיורי ואחרים. בשנים האחרונות הוסיפה אדרי את התואר מפיקה מוזיקלית לרשימת עיסוקיה, והפיקה את להקת "חשש אמיתי", את יפעת נץ ואת לואיזה קאהן, לשעבר סולנית טרי פויזן.


מהביקורות:

"אדרי רקחה אווירה אפלולית ושובבה לשירים האיטיים והשקטים שלה, לעתים מבוססים פסנתר ולעתים מבוססים מחשב, והתוצאה היא פסקול לילי מושלם למה שאתם לא עושים בלילה" (נדב מנוחין, וואלה תרבות אפריל 2017)

"יש משהו אחר, אנחנו מרגישים, שזה לא סתם, זו אור אדרי - הפקה מלוטשת, חמידות, פיתוי…" (7 לילות, ספטמבר 2017)

"האלבום הישראלי הטוב ביותר של השנה, עם סאונד מתוק מתוק, עצוב עצוב, שממשיך בטבעיות את הדרים פופ המשכר של להקת 'ריו' שבה אדרי חברה" (אבי פיטשון, הארץ דצמבר 2017)

"יפה היא מילה חיוורת לתיאור 'על המסך', שצריך להיכנס לכל רשימה של השירים הישראליים הטובים ביותר של 2020" (בן שלו, הארץ, נובמבר 2020)

"יופיו של 'לב צר' של אור אדרי נובע במידה רבה מכך שזה שיר שנמצא על הגבול שבין פופ לאמביינט״ (בן שלו, הארץ, ינואר 2021)

אור אדרי. צילום: פז אדרי
אור אדרי. צילום: פז אדרי