שלומי שבן: "בית פתוח"

אורחת מיוחדת: חוה אלברשטיין | מופע נעילת פסטיבל הפסנתר

 מקום: היכל התרבות, אולם לואי
◎ תאריך: יום שני ,30.10
◎ שעה: 21:00 תחילת מופע
◎ מחיר: 169-329 ש"ח

כרטיסים


שלומי שבן הוא אחד האמנים המזוהים ביותר עם פסטיבל הפסנתר, ולאורך השנים העלה בו הפקות בלתי נשכחות שהפכו לאבני דרך בקריירה המוזיקלית שלו, ולחלק בלתי נפרד מסיפורו של הפסטיבל.

השנה, שלומי חוזר אל הפסטיבל למופע נעילה מיוחד. אל בימת היכל התרבות הוא מגיע עם להקה של שמונה מוזיקאים שהם חוד החנית של הדור הצעיר, תזמורת מיתרים (״אנסמבל סולני תל אביב״), ואורחת אחת, מיוחדת מאוד - חוה אלברשטיין.

הקשר המוזיקלי של חוה ושלומי החל כשהקליטו את הדואט האיקוני ״תרגיל בהתעוררות״ והמשיך בסיבוב הופעות משותף שהיה להצלחה מסחררת. מאז לא נפגשו על הבמה.

השנה הוציא שלומי את האלבום ״בית פתוח חלק א׳״, שבעקבותיו העלה מופע מרהיב ומדובר שזכה לתשבוחות אין ספור.

שלומי: ״הערב הזה הוא תערובת של כמה מהמפגשים הכי יקרים לי. פסטיבל הפסנתר, שהסיפור המוזיקלי שלי כרוך בשלו, להקה חדשה ומרגשת, היכל התרבות, התזמורת, וכמובן המפגש עם חוה, שבכל פעם שאנחנו על הבמה יחד אני מרגיש שניצת ניצוץ חד פעמי״.

הפקה מוזיקלית תמיר מוסקט ואסף תלמודימאיה בלזיצמן צ'לו ■ עוזי רמירז גיטרות ■ אורי קוטנר בס ■ טאפש גיטרות ■ מעיין ליניק שירות, עוד ומקלדות ■ נדב לוזיה תופים ■ עומרי בר מקלדות ■ 

בהשתתפות אנסמבל סולני תל אביב ■ מנצח ברק טל ■ כינור ראשון יעקב רובינשטיין (כנר ראשי), זריפה אלחזובה, ויקטוריה גלמן, נעה מויאל ■ כינור שני אילן ספיר, טיראן ניקוגוסיאן, אלנה ויניצקי ■ ויולה יואב יצקן, סבטלנה ליטבין ■ צ'לו גיא אילון, גיא קוזניק ■ קונטרבס אורית צלניקר

צילום: ליאור כתר
צילום: ליאור כתר