קיקי מלינקי

מארחים את הפסנתרנית תום מאירה ארמוני

 מקום: גלריה ישראלית
◎ תאריך: יום רביעי ,25.10
◎ שעה: 22:30 תחילת מופע
◎ מחיר: 79 ש"ח

כרטיסים


עם שחרור אלבומם השני "מלכוד 20/20", שסינגלים מתוכו נכנסו לפלייליסטים של תחנות הרדיו המובילות (כאן 88, כאן ג), להקת האינדי-רוק קיקי מלינקי, ממשיכה למצב את עצמה כאחת הלהקות הבולטות בסצנה התל אביבית. השירים של קיקי מלינקי מתאפיינים במשחק של ניגודים - בין אדישות לפגיעות, בין חספוס לרכות ובין נגישות לחזון מוזיקלי בלתי מתפשר. נקודת המבט של הכותבת, יוצרת חווית הזדהות יוצאת דופן דרך נושאים שמעסיקים רבים מבני דור המילניום וה-Z כמו אהבה בעידן הדיגיטלי, התמכרויות ותחושת הבדידות שנוצרת בתוך האקלים החברתי-פוליטי הנוכחי.

במופע יבצעו חברי הלהקה את שיריהם בגרסאות טריו ייחודיות וחד-פעמיות. הם יארחו את הפסנתרנית והמפיקה תום מאירה ארמוני שניגנה בין היתר עם בלקן ביט בוקס ואסף אבידן, הפיקה את האלבום ״מות התפוז״ של רונה קינן (בשיתוף עם תמיר מוסקט) והלחינה פסקולים לסרטים כמו ״לאבד את אליס״ ו״המדובב״ (בשיתוף עם אסא רביב).

"קיקי מלינקי בהובלת המוזיקאית והיוצרת יסמין רביב פעילות מזה 4 שנים. הלהקה הופיעה בעשרות מועדונים ברחבי הארץ והשתתפה בפסטיבלים כמו אינדינגב וסולואו. אלבום הבכורה שלהם ׳שנת החתול׳ הוגדר כ״אחד האלבומים העבריים היפים של התקופה״ (בן שלו, "הארץ").

פייסבוק | אינסטגרם

יסמין רביב פסנתר, אקורדיון ושירה ■ אביב יונאי גיטרה וקולות ■ עומרי שני בס וכלי הקשה

צילום: עדי לם
צילום: עדי לם