עלמה גוב

מארחת את כהן

 מקום: תיאטרון הקאמרי, אולם 3
◎ תאריך: יום שישי ,27.10
◎ שעה: 20:00 תחילת מופע
◎ מחיר: 89 ש"ח

כרטיסים


עלמה גוב, רק בת 21, שיחררה לפני חודשיים את אלבומה החדש "איך האהבה הזאת חומקת בין האצבעות" (קדמו לו אלבום הבכורה "מאוחר מדי" והאי.פי "לב בקופסא"). האלבום החדש זכה לים פרגון, לתשומת לב תקשורתית לצד מספרי האזנה ממריאים, וכניסה לפלייליסטים של גלגלצ, כאן 88, כאן גי ו-אקו 99. עלמה מזוהה כמי שמסמלת גשר בין עולם כתיבת השירים המסורתי, בו מילים ולחן הם מהות כל העניין, לבין סאונד מעודכן, הגשה כובשת והופעה מושקעת.

בתוך שנה וחצי הוציאה שניים וחצי אלבומים, הופיעה עשרות פעמים ברחבי הארץ, שיתפה פעולה עם תומר ישעיהו, אסף אמדורסקי, אביב גדג', רון עשהאל, וסחפה בארבי מלא עד אפס מקום עם מופע השקת האלבום. נראה שהיא נמצאת בכל מקום וזו רק ההתחלה.

כתבו עליה:

"אלבומה השני שיצא לפני חודש ונקרא "איך האהבה הזאת חומקת בין האצבעות". זה אלבום אינדי־פופ שמדגים את יכולת הכתיבה של גוב ועוטף אותה בהפקות מגוונות, חלקן עושות שימוש בצלילים אלקטרוניים אבל רובן נאמנות לפולק. עוד לפני שהאלבום יצא גוב היתה לסוד הגלוי של חובבי הסינגינג־סונגרייטינג בישראל" (שירה נאות, "הארץ")

"מול גל הולך וגדל של אוהבים ומעריצים, נותר רק להביט מהצד בתאוצה של מי שמסתמנת כאחד הקולות הבולטים של התקופה. האזנה אחת לשירים שלה מבהירה בדיוק למה" (בחירת העורכים, כאן88)

"מהפריפריה הדרומית ותוך צמיחה בשטח במה שקרוי מפה לאוזן, היישר אל הבמה במועדון בארבי, עלמה גוב, אחת היוצרות והמבצעות המפתיעות של העת האחרונה, מעין מלכת פולק מקומית שסוחפת אחריה מעריצות ומעריצים רבים, מאות ואפילו אלפים" (הבלוג של יובל אראל)

ניר קליינר תופים ■ אוריאל קדם פסנתר ומקלדות ■ טל איפרגן גיטרות ■ יהונתן בן ארוש בס ■ אורח מיוחד כהן

צילום: עמית בן נון
צילום: עמית בן נון