רועי לבס והלהקה

מארחים את עופר פנחס | פסטיבל הפסנתר 2023

 מקום: גלריה מיזנה בלומנטל
◎ תאריך: יום שישי ,27.10
◎ שעה: 22:30 תחילת מופע
◎ מחיר: 79 ש"ח

כרטיסיםרועי לבס הוא זמר, כותב ומלחין, אבל בשנים האחרונות מסתמן שמדובר בהרבה יותר…

אחרי שנה שבה חגג את אלבומו השלישי ״סיפורים על שקיעות וזריחות״ בסיבוב הופעות ברחבי הארץ, חגג את המונדיאל בקטאר עם גרסה חדשה ל״ואלה שמות״ של אריק איינשטיין, וחגג את יום ההולדת ה- 100 של הפועל תל אביב בשיר ״אהבה בת מאה״, רועי והלהקה שלו מגיעים לראשונה לפסטיבל הפסנתר למופע פופי מקפיץ, עם ביצועים מיוחדים לשירים משלושת אלבומיו.

לאורך שנות פעילותו, סימן ההיכר של לבס הוא השילוב בין טקסטים קומיים, הרמוניות מורכבות והפקות פופ, ובהפקה מיוחדת לפסטיבל הפסנתר - כל אלו יפגשו לראשונה על הבמה גם פסנתר כנף.

לצד אלבומו החדש - פרי שיתוף פעולה עם אריאל קשת (פול טראנק) - לבס כתב וכיכב בסדרת רשת קומית מצליחה בה ניסה להחליף את קובי אוז בלהקת טיפקס, ועוד קודם לכן כתב והגיש במשך מספר שנים פינה קומית-מוזיקלית בערוץ הספורט לסיכום מחזורי ליגת העל בכדורגל.

במופע יתארח עופר פנחס, מנהיג להקת ״פנחס ובניו״ - סנארקי פאפי הישראליים - מהבשורות המרעננות במוזיקה הישראלית העכשווית. זה יהיה שיתוף הפעולה השני של פנחס ולבס, לצד העבודה המשותפת על הגרסה החדשה ל״פוגה קטנה״ של נחום היימן. 

רועי לבס פסנתר, קלידים, גיטרה אקוסטית, מחשב, שירה ■ אופיר שפירא גיטרה ■ טמיר לגל בס ■ קאי ארויו תופים ■ אורח מיוחד עופר פנחס

צילום: דור סבג
צילום: דור סבג