שם טוב לוי והאורקסטרה

"בחברה טובה"

 מקום: אולם אסיא
◎ תאריך: יום שבת, 28.10
◎ שעה: 17:00 תחילת מופע
◎ מחיר: 149 ש"ח

כרטיסיםשם טוב לוי והאורקסטרה – תזמורת הג'אז הישראלית, בשיתוף פעולה בעקבות אלבומם המשותף "בחברה טובה" עם עיבודים עשירים ומיוחדים של חברי האורקסטרה ליצירותיו של שם טוב בהרכב של 12 נגנים.

בין השירים בהופעה – פסק זמן, שובי לביתך, ריקוד ההוביטים, התעוררות, בלילות הסתיו, שם יש ועוד, לצד קטעים אינסטרומנטליים של האורקסטרה.

שם טוב לוי, מלחין, חלילן וזמר הוא שם דבר במוזיקה הישראלית, ולא רק בשל הרפרטואר המוזיקלי העשיר שלו (אריק איינשטיין, 'קצת אחרת' 'ששת', 'צליל מכוון' ועוד), אלא גם בזכות סקרנותו והחיפוש המוזיקלי המתמיד שלו, רוק, ג'אז, מוסיקת עולם, פיוט, הלחנה מורכבת, אך עם זאת ישירה ומדברת אל תוך הלב.

האורקסטרה - תזמורת הג'אז הישראלית, מארחת מזה 20 שנים את טובי המוזיקאים בישראל בסביבה יצירתית ופורייה של מלחינים, מעבדים ונגנים סולנים. לצד יצירתה המקורית יצא שמה של התזמורת כמעבדת יוצאת דופן, העיבודים נכתבים תמיד במיוחד ע"י חברי התזמורת. בין האומנים ששיתפו פעולה עם התזמורת נמצאים שלומי שבן, שלום חנוך, חוה אלברשטיין, יוני רכטר, חנן בן ארי, הדג נחש, מאיה בלזיצמן, אסתר רדא ואחרים. 

שם טוב לוי שירה, פסנתר וחליל ■ יאיר סלוצקי, ירון אוזנה טרומבונים ■ ארתור קרסנובייב, יובל פלג חצוצרות ■ אלון פרבר, טל ורון, דין צור, יובל טבצ'ניק סקסופונים ■ גיא כיירא גיטרה ■ מיקי ורשאי בס וקונטרבס ■ רון אלמוג תופים ■ ניהול אומנותי האורקסטרה רון אלמוג ויאיר סלוצקי

צילום: ערן ג'גו
צילום: ערן ג'גו