"כולם חכמים כולם" - מחווה לירון לונדון

דורי בן זאב, אורי בנאי, אילן ליבוביץ', מיכל בראנד. אורח מיוחד: ירון לונדון

 מקום: מרכז ענב
◎ תאריך: יום שבת, 28.10
◎ שעה: 18:30 תחילת מופע
◎ מחיר: 109 ש"ח

כרטיסיםמי אינו מכיר את ירון לונדון? רובנו מכירים את העיתונאי, הפובליציסט ומגיש הטלוויזיה המפורסם משלל תוכניותיו כמו "טנדו" ו"עלי כותרת", דרך "מסיבת גן" לילדים, ועד "לונדון את קירשנבאום", רק מעטים קושרים לו גם את כתר ה"פזמונאי", אך לונדון כתב מילים למספר לא מבוטל של שירים, אשר זכו למנגינות של מיטב המלחינים, והיו ללהיטים גדולים בזמר העברי.
המופע "כולם חכמים כולם" מגיש את השירים האלה, שרבים מהם מוכרים ואהובים, אך לא תמיד אנחנו זוכרים שירון לונדון הוא מי שכתב אותם: "אליעזר בן יהודה", "החיים היפים", "בואי לאילת", "מרדף", "שיר הטלפון", "לו הייתי פיראט" וכמובן "כולם חכמים כולם" ועוד ועוד.
"כולם חכמים כולם" הוא ערב מוזיקלי, תרבותי, מחכים ומשעשע, שמגיש את חלומותיו המושרים של יהודי מבדח -אחד, ירון לונדון. על הבמה תזמורת בניצוחו, בעיבודיו ובניהולו המוזיקלי של המאסטרו רוני וייס, ולצידו, דורי בן זאב שיספר בדרכו המיוחדת את הסיפורים המרתקים שמסתתרים בין המילים ומאחורי השירים, בתוספת קטעי וידאו וסרטוני ארכיון אותנטיים ומרגשים.

ומיוחד לפסטיבל הפסנתר - ירון לונדון יכבד אותנו בנוכחותו וגם יתארח על הבמה.

יוצר ומפיק שוקי שצוב הפקות יפות בע"מ (זוכה פרס אקו"ם לעידוד וטיפוח היוצר והיצירה הישראלית) ■ עורך יורם רותם ■ איור ערן וולקובסקי ■ מפיק בפועל אסף רותם ■ עריכה, עיצוב והפעלת מולטימדיה דודי סרוסי ■ עיבודים, הפקה, ניהול מוזיקלי ופסנתר רוני וייסבן לביא גיטרות ■ גלעד אפרת קונטרבס ■ עופר שפירא כלי נשיפה ■ יואב פינקלמן תופים וכלי הקשה ■ אורי בנאי, אילן ליבוביץ', מיכל בראנד, דורי בן זאב שירה

איור: ערן וולקובסקי
איור: ערן וולקובסקי