עקב המצב הבטחוני פסטיבל הפסנתר בהפקת עיריית תל אביב-יפו, המון ווליום וזאפה שהיה אמור להתקיים ב-24.10.23 בוטל ולא יתקיים. 

רוכשי הכרטיסים יזוכו באופן אוטומטי באמצעי התשלום איתו בוצעה הרכישה. 

לוח הופעות 2023

"פסטיבל הפסנתר" מתקיים מידי שנה בסתיו ומוכר כאחד מאירועי המוזיקה החיה המובילים והאיכותיים בישראל.
לרכישת כרטיסים לכל המופעים
לחצו כאן לסינון המופעים לפי אולמות או תאריכים:

שלישי 24.10 | רביעי 25.10 | חמישי 26.10 | שישי 27.10 | שבת 28.10 | שני 30.10

אודות פסטיבל הפסנתר 

פסטיבל הפסנתר של תל אביב-יפו בהפקת עיריית תל אביב- יפו חוגג 25 שנים להיווסדו ב- 60 מופעים מיוחדים, בהשתתפות יותר מ- 250 אמנים, נגנים ויוצרים. שלל הפקות מקור, מופעי השקה חגיגיים, שיתופי פעולה ייחודים ומופעי חשיפה למוזיקה עכשווית – יעלו בפסטיבל הפסנתר ה-25 של תל אביב-יפו שיפתח ביום ג', 24 באוקטובר ויסתיים ביום ב', 30 באוקטובר.

60 מופעים מיוחדים, שמייצגים את העושר הרב-תרבותי הישראלי יתארחו השנה בפסטיבל המוזיקה העירוני הגדול בארץ, מספר שיא מאז היווסדו לפני כחצי יובל, מגוון המופעים יתפרשו בשלל מוסדות התרבות והאולמות בעיר - אולמות המוזיאון: אולם רקנאטי, אולם אסיא, אולם קאופמן, גלריה מיזנה בלומנטל, הגלריה לאמנות ישראלית עכשווית, אולם 3 בתיאטרון הקאמרי, בית אריאלה, משכן לאמנויות הבמה, מרכז ענב והיכל התרבות של תל-אביב.

הפסטיבל גאה להציג בשנת חצי היובל שלו שפע אמנותי-מוזיקלי של יוצרים ושל סגנונות, בכירי היוצרים לצד אמנים וצעירים שטרם הוציאו אלבום בכורה, אמני היפו-הופ, רוק, אלקטרוני ופופ, לצד מוזיקה ים-תיכונית, אתנית, קלאסית ומוסיקה אימונית. פסטיבל הפסנתר הוא פסטיבל המוזיקה הגדול בארץ, אשר במשך 25 שנות קיומו הוליד שילובים מרתקים ומופעים רבים שמצאו את דרכם לבמות גם אחרי הפסטיבל והונצחו ברשתות, באלבומים ובערוצי הטלוויזיה השונים.

אתי אנטה שגב, מנהלת אומנותית: "הפסנתר בפסטיבל הוא בעל משמעות מטאפורית ולא רק פיזית - הפסנתר, שהוא גם כלי מיתר וגם כלי הקשה, והכלי המלכותי ביותר בתזמורת, עם המנעד הרחב ביותר, מייצג את הכוונה העמוקה של הפסטיבל; מנעד עשיר של סגנונות ושל אמנים. פסטיבל שנותן במה לשפע היצירתי שיש בארץ הזאת לחיבורים המרגשים שיכולים להתקיים רק במקום כל כך מלא ניגודים ושורשים כמו כאן. כוחו של הפסטיבל בחופש האמנותי שהוא מעניק ליוצריו, חופש שמאפשר להם לנסות רעיונות מוזיקליים – אמנותיים חדשים ומקוריים עבורם, כמו גם עבור הקהל הנפלא שמגיע אליו. ומעל לכל, זוהי במה אמיתית ליוצרים צעירים שעדיין מגששים את דרכם, וזאת בהחלט הזדמנות לחשוף אותם ולהעניק להם רוח גבית".

איור לוגו הפסטיבל: מאיה איש שלום
עיצוב: מיכל שפירא

לרוכשי הכרטיסים לפסטיבל -
בשל ריבוי המופעים בפסטיבל ובמתחם האופרה והקאמרי מומלץ להגיע בתחבורה ציבורית.
מקומות הישיבה ישמרו עד לתחילת המופעים.

צילום: דוד גרנות
צילום: דוד גרנות

 הנחות לתושבי תל אביב-יפו בעלי כרטיס דיגיתל
 מידי ערב יתקיימו ברחבת המוזיאון והמשכן מופעים פתוחים לקהל הרחב, מותנה בתנאי מזג האוויר.
↫ בקרו אותנו בפייסבוק ובאינסטגרם

וידאו קליפים

מוזמנים לצפות בקטעי וידאו מהופעות עבר של הפסטיבל