תודה על הפניות לפסטיבל הפסנתר 2022. 

ההרשמה נסגרה. נחזור אליכם עם תשובות בשבועיים הקרובים.

בהצלחה לכולם! 

לוח הופעות 2021

"פסטיבל הפסנתר" מתקיים מידי שנה בסתיו ומוכר כאחד מאירועי המוזיקה החיה המובילים והאיכותיים בישראל.
לרכישת כרטיסים לכל המופעים
לחצו כאן לסינון המופעים לפי אולמות או תאריכים:

רביעי 27.10 | חמישי 28.10 | שישי 29.10 | שבת 30.10

אודות פסטיבל הפסנתר 

פסטיבל הפסנתר של תל-אביב- יפו – חוזר ובגדול! אחרי שנה של פסטיבל בצל הקורונה (שמונה מופעים שצולמו ללא קהל ושודרו ב"כאן" 11), חוזר פסטיבל הפסנתר בהפקת עיריית תל אביב –יפו, עם תוכן עשיר ומגוון מתמיד, המייצג את העידן הרב-תרבותי והרב תחומי של המוזיקה והתרבות בישראל.

כ-250 מוזיקאים והרכבים, זמרות וזמרים, יוצרים, שחקנים ומשוררים ייקחו חלק ב- 56 מופעים שונים שיועלו במסגרת הפסטיבל – מתוכם 3 מופעים מיוחדים לילדים.
השנה יובילו מיטב הזמרות והיוצרות הישראליות 24 מופעים מתוך כלל מופעי הפסטיבל.

מופעי הפסטיבל יתקיימו בחללים של מוזיאון תל אביב לאמנות: אולם רקנאטי, אולם אסיא, אולם קאופמן, גלריה מיזנה בלומנטל, הגלריה לאמנות ישראלית, ובנוסף יתקיימו מופעים גם בתיאטרון הקאמרי ובמרכז ענב לתרבות.

סגנונות מוזיקליים שונים, מגוון שפות, ז'אנרים תרבותיים ואקספרימנטים מוזיקליים - הם מאבני היסוד של הפסטיבל, המשלב מופעים של יוצרים ואמני מיינסטרים עם מופעי אינדי יוצאי דופן; ספוקן, אתני, רוק, אלקטרוני ופופ, לצד מוזיקה ערבית קלאסית, ג'אז וארץ ישראל היפה. השמות החמים של הפלייליסט לצד זמרים אמוניים, להקות אינדי לצד עמודי התווך של המוזיקה בישראל - ובעיקר שוויון בין מופעי הנשים והגברים בפסטיבל.

פסטיבל הפסנתר הוא פסטיבל המוזיקה הגדול בארץ, אשר במשך 23 שנות קיומו כבר הוליד שילובים מנצחים שהמשיכו לרוץ על הבמות גם מחוץ לפסטיבל והונצחו באלבומים ובווידאו. הפסטיבל מקבץ אליו קהל מגוון, הממלא את האולמות עד אפס מקום, קהל שנהנה לגלות מידי שנה קלאסיקה ישראלית לצד חדשנות ורב תרבותיות, הרכבים מיוחדים ואפילו כלי נגינה שלא ידע על קיומם.

לרוכשי הכרטיסים לפסטיבל
בשל ריבוי המופעים בפסטיבל ובמתחם האופרה והקאמרי מומלץ להגיע בתחבורה ציבורית.
מקומות הישיבה ישמרו עד לתחילת המופעים

 הנחות לתושבי תל אביב-יפו בעלי כרטיס דיגיתל
 מידי ערב יתקיימו ברחבת המוזיאון והמשכן מופעים פתוחים לקהל הרחב, מותנה בתנאי מזג האוויר
↫ בקרו אותנו בפייסבוק

וידאו קליפים

מוזמנים לצפות בקטעי וידאו מהופעות עבר של הפסטיבל