אביתר בנאי במופע סולו חדש 'עד האהבה' - אורח מיוחד: אהוד בנאי

שני, 22.10, היכל התרבות

אורח מיוחד: אהוד בנאי

 מקום: היכל התרבות תל אביב
◎ תאריך: יום שני 22.10
◎ שעה: 21:00 תחילת מופע
◎ מחיר: 159-239 ש"ח

כרטיסים

** אזלו הכרטיסים **


אביתר בנאי הוא ללא ספק אחד האמנים האהובים והמרגשים ביותר בישראל. השירים שלו מציגים אמת חשופה של יופי וכאב. מילים, אמונות ומחשבות שמלוות אותנו ברגעים הקשים והיפים ביותר בחיינו.
מופע הסולו, הוא מופע חדש, מעין כרונולוגיה של מסע בזמן המשלב 20 שנות יצירה. זו הזדמנות נדירה לפגוש את השירים באופן ישיר, מדויק ועוצמתי, כמו שנכתבו לראשונה על הפסנתר, אותו פסנתר שמלווה את אביתר מהאלבום הראשון ועד היום.
במופע יהיו גרסאות חדשות ומסקרנות לשירים המוכרים מהרפרטואר העשיר של אביתר, בעיבודים מחודשים: יש לי סיכוי, תאטרון רוסי, כלום לא עצוב, אמביציה, מתנות, תחרות כלבים, עד מחר, אבא, יפה כלבנה, ילדים, לשונות של אש, פרגולה, עד האהבה ועוד.

"אומרים לי שההופעות שלי לבד, הן הכי מרגשות. בסוף אני תמיד בורח אל החליפה המגוהצת של הרכב נגנים עשיר מאחורי. פתאום עכשיו, אני מרגיש שהגיע הזמן לעשות עוד צעד קדימה ולעמוד לבד. אני והשירים. להיות אחד. יש משהו בעירום הזה, בחופש לקחת את הדברים הכי עמוק אליי. יוצא שם משהו אחר. לא מוגבל. בלי לבוש. מגע של הנשמה החשופה. העומק של הנקודה האישית מול הגודל של היכל התרבות. אני מרגיש שזה קורה בזמן הנכון. אני מוכן.
בחרתי להזמין לערב המיוחד הזה מוזיקאי מופלא, בן דוד אהוב וקרוב, שילווה אותי וישפיע עלי מנפלאותיו וטוב ליבו ושיריו, אהוד בנאי.
השתתפתי בפסטיבל הפסנתר הראשון, מאז חלפו עשרים שנה והנה אני הולך לעשות זאת שוב, רק שהפעם זה בהיכל התרבות. קוראים לזה נס". אביתר בנאי

צילום תמונה: אורית פניני

אביתר בנאי - עד האהבה