עומר נצר יארח את Aveva

רביעי, 24.10, אולם קאופמן

בפעם הראשונה בפסטיבל הפסנתר

 מקום: אולם קאופמן, מוזיאון תל אביב
◎ תאריך: יום רביעי 24.10
◎ שעה: 22:30 תחילת מופע
◎ מחיר: 74 ש"ח

כרטיסים


בפעם הראשונה בפסטיבל הפסנתר עומר נצר בהפקה מיוחדת של גל פדה  בעיבוד לשיריו של עומר ברוח פסטיבל הפסנתר, תתארח זמרת מדהימה AvevA וכמו תמיד אצל עומר - צפויות הפתעות יהיה מופע חגיגי בלתי נשכח.

עומר נצר, מוזיקאי-יוצר-מבצע מהחשובים שנראו כאן בשנים האחרונות, בעל נוכחות ווקאלית עצומה וכריזמה בימתית מהפנטת!

אלבומו הראשון GOODBYE SONG הניב להיטים גדולים (Angel, Goodbye Song, Couldn't love you more) אשר הושמעו ללא הרף בתחנות הרדיו המובילות. בעקבות האלבום יצא עומר לסבוב הופעות מצליח בארץ והוזמן להשתתף בפסטיבלים בארץ ובחו"ל (ברלין, ארה"ב, ליטא, שוויץ, מוסקבה).

באלבומו השני SWEET MISTAKE שיצא לא מכבר, מצליח עומר לעמוד ברף הציפיות הגבוה שהציב האלבום הראשון, וממתג אותו כאחד המוזיקאים החשובים של הדור הצעיר.

בחודש אוגוסט הקרוב יופיע עומר בפסטיבל המוסיקה הבינלאומי SZIGET, לצד אמנים בינלאומיים מהשורה הראשונה. השיר שלו Trouble Maker נבחר לקדם את הפסטיבל ברשתות החברתיות דרך המשחקים הוויראליים ב-Sziget Mission Love Revolution. הקליפ לשיר I Can Stand Itזכה במקום הראשון בפסטיבל הסרטים Chatharsis International Film Festival בתור הווידאו קליפ הטוב של 2018.

עומר הוזמן לייצג את ישראל בתחרות "אייל הזהב 2018" לציון חגיגית 100 שנה לרומניה, יחד עם 18 אמנים מ 15 מדינות אירופאיות, את האמנים לתחרות בחרו מיטב אנשי התקשורת - רדיו, טלוויזיה ומוזיקה של רומניה.  

"עומר נצר הוא מסוג האומנים שישראל צריכה לייצא ולנופף בהם בגאווה. היצירה שלו קליטה אבל לא מתחנפת, הוא יודע להרכיב שיר עם רבדים ולהגיש אותו בצורה נגישה לכל אוזן, וניכר שהבחור מבין דבר או שניים ביצירת להיטי פולק-רוק" (YNET) 

"אלבום שהיה יכול לצאת בארצות הברית, מזכיר את כריס קורנל או פרל ג'אם" (קוטנר, גל"צ)

"עומר נצר שוב מרסק לנו את הלב... בשנים האחרונות אי אפשר היה להתעלם מהקול הקסום של עומר נצר, שהושמע נון סטופ בתחנות הרדיו השונות" (mako)

"עומר נצר נוסק בחודשים האחרונים עם אלבום בכורה מהולל, השמעות ללא הרף והופעות בלתי פוסקות" (וואלה!)

גל פדה הפקה מוסיקלית, עומר נצר שירה וגיטרה, אושרי קרפל תופים, יואב לוי חצוצרה, דני אלמוזלינו בס, גיורא לילנברג פסנתר. 

אורחת: אבבה

צילום תמונה: פזית עוז

Omer Netzer - I Can Stand It ❁ עומר נצר