ברי סחרוף עם איתמר דוארי ועומרי מור

רביעי, 24.10, אולם רקנאטי

 מקום: אולם רקנאטי, מוזיאון תל אביב
◎ תאריך: יום רביעי 24.10
◎ שעה: 22:30 תחילת מופע
◎ מחיר: 154 ש"ח

כרטיסים

** אזלו הכרטיסים **


ברי סחרוף גיטריסט, זמר ויוצר, במופע טריו עם שני מוזיקאים בעלי שם עולמי מהדור החדש - נגן כלי ההקשה איתמר דוארי והפסנתרן עומרי מור. המופע הייחודי של השלושה נבנה על רפרטואר השירים של סחרוף לצד קטעים ואלתורים חופשיים. השירים המוכרים יזכו לעיבודים וביצועים חדשים במשולש של גיטרה, פסנתר וכלי הקשה.

ברי סחרוף שנולד בטורקיה, משלב טעמים וסגנונות מוזיקליים, כשהכניס אל תוך עולם הרוק השפעות מזרחיות לצד שימוש במוזיקה אלקטרונית. לאורך ארבעה עשורים בנה קריירה רב גונית – מלהקת מינימל קומפקט שהצליחה בגל החדש באירופה, דרך השותפות עם רמי פורטיס ועד לקריירת סולו שממנה הוא יוצא לשיתופי פעולה עם אמנים רבים בהרפתקאות מוזיקליות חדשות.

איתמר דוארי נולד בראש פינה שבגליל והחל לנגן בגיל שש. הוא מתמחה בכלי הקשה מסורתיים ובשילובם לכדי סט כלי הקשה ייחודי ומעורר השראה שמיצב אותו ברחבי העולם כאחד המקישנים החשובים והמוערכים. דוארי שותף ליצירה עם אמנים במגוון סגנונות רחב, החל מתזמורות קלאסיות מהמוערכות ביותר ועד לשיתופי פעולה עם אמנים כמו ג׳וני גרינווד, אבישי כהן, עידן רייכל, אביתר בנאי, ימן בלוז (כחבר מייסד של ההרכב לצדו של רביד כחלני), אהוד בנאי ועוד רבים וטובים שעמם הוא מופיע ומקליט.

הפסנתרן עומרי מור גדל בירושלים, ונחשב כישרון בולט כבר מילדות. הוא רכש השכלה מוזיקלית משולבת: קלאסית, אנדלוסית וג'אז. בחיבור הייחודי בין עבר לעתיד, בין מערב למזרח, יצר מור סגנון משל עצמו ומסוגל לשתף פעולה עם אמני ג'אז, מוזיקת עולם ועד לקלאסית, ביניהם: הבסיסט אבישי כהן, ג'ימי קוב, מארק ג'וליאנה, ג'ון זורן, עומר אביטל, המתופף כארים זיאד, תזמורת השעבי האלג'יראית אל גוסטו, חלוץ הראיי מוריס אל מדיוני, והזמרים המרוקאים חמיד אל קסרי, עבדל כביר מרשן – כמו גם עם הפילהרמונית הישראלית, התזמורת המגרבית בהנהגת חנניה ביטון, התזמורת האנדלוסית והפייטנים חיים לוק וליאור אלמליח.

ברי סחרוף גיטרה ושירה, עומרי מור פסנתר, איתמר דוארי כלי הקשה

צילומי תמונות: רונן ללנה, יוסי צבקר, Adam Newby

ברי סחרוף - עיר מקלט // בחזרה עם איתמר דוארי ועומרי מור