שלך, א. כורם

שישי, 26.10, מרכז ענב

מופע השקה בפסטיבל הפסנתר

 מקום: מרכז ענב
◎ תאריך: יום שישי 26.10
◎ שעה: 13:30 תחילת מופע
◎ מחיר: 119 ש"ח

כרטיסים

** אזלו הכרטיסים **


תרגומים חדשים בפרשנות אישית, נשית ומקומית לשירי לאונרד כהן.

שנתיים אחרי יציאת האלבום 2023, שזכה לשבחים ומיצב את איה כורם כאחת היוצרים המעניינים במקומותינו, היא מחדשת עם פרויקט אישי, קרוב לליבה - תרגומים חדשים לעברית, בפרשנות אישית לשירי האמן האהוב עליה, לאונרד כהן, גדול הפזמונאים.

איה מספרת: "בשנה האחרונה ביליתי בעיקר עם לאונרד כהן. קצת יוצא דופן לבלות זמן רב כל כך עם גבר שאינו בן זוגך ומה עוד שאינו בין החיים, אבל כהן הוא האמן האהוב עלי מאז ומעולם, שיריו מלווים אותי עוד מילדות וכששואלים אותי מי הכותב שהשפיע עלי ביותר, אין ספק מה התשובה. כהן הוא האמן היחיד לטעמי שמצליח לשלב דת ומין, פוליטיקה ומודעות עצמית, ובמהלך העבודה נוכחתי לגלות שאני מודדת עלי עור חדש, וחייבת למצוא בעצמי גם אומץ חדש לשיר טקסטים שלא שרתי כמותם מעולם ולהתכוון לכל מילה. לאונרד כהן לקח אותי למסע שמתחיל בחדר המיטות, ממשיך בבית הכנסת ונגמר בשולחן הממשלה. התחלתי את השנה הזו אמנית אחת ואני מסיימת אותה כאמנית שונה, עוד לפני שמישהו בכלל שמע את התוצרים. את פירות העבודה המאומצת אני מקדישה לאבא שלי, שהכיר לי את לאונרד כהן והפך את קולו ואת שיריו לחלק מהדי.אנ.איי שלי.

בין השירים במופע: Everybody Knows, Suzanne, There Ain't No Cure For Love, Famous Blue Raincoat, Chelsea Hotel ועוד ועוד.

איה כורם שירה ופסנתר, אדם בן אמיתי גיטרות, נעה איילי צ'לו, יעל צ'חנובר ויולה, אלכס משה קולות, דניאל רובין קולות.
בימוי איה קפלן