רבקה זֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹהר - "איזה אושר"

מארחת את ריקי גל

 מקום: מרכז ענב לתרבות
◎ תאריך: יום שישי 15.11
◎ שעה: 21:00 תחילת מופע
◎ מחיר: 104-124 ש"ח

כרטיסים


רבקה זהר, יוצאת במופע חדש ומיוחד אשר מייצג תחנות בזמן מתוך חייה, מנקודות השפל עד לאושר הגדול.

הרצון של רבקה למשהו חדש ואחר, יצר את הפרויקט החדש, שכולל בתוכו אלבום ומופע המציגים את הנקודות המשמעותיות בחייה, בעבר ובהווה, מההתמכרות, המאבק ועד ליציאה מעבדות לחירות ומאפילה לאור גדול.

מופע עשיר, מרגש, סוחף ונוגע אשר מדגיש את יכולותיה הווקאליות, שרק הולכות ומשתבחות עם השנים. המופע משלב בתוכו את הקלסיקות של רבקה, שירים מכל הקריירה, לצד קאברים מפתיעים ושירים חדשים שכתבה יחד עם לירון לב, שותפה ליצירה בשנים האחרונות. הפעם את השירים מבצעת רבקה לבדה ואילו העיבודים וההפקה המוזיקלית הופקדו בידיו המוכשרות של לירון.

בין השירים המבוצעים במופע: "הדרך אל הכפר", "זמר שלוש התשובות", "על כפיו יביא", "לא כמו אתמול", "תיקון כללי", "מה אברך", ועוד רבים וטובים.

במופע המיוחד בפסנתר, תארח רבקה זמרת מיוחדת ואהובה בזכות עצמה, חברה מימי להקת חיל הים - ריקי גל, זה יהיה מפגש ראשון ומחודש בין השתיים.

כיום, בגיל 70, רבקה היא אחת הזמרות שהטביעו את חותמן במוזיקה הישראלית עם רפרטואר עשיר ומגוון של שירים שהפכו נכסי צאן ברזל, ומהווים חלק בלתי נפרד מפס-הקול הישראלי.

רבקה זהר שירה ■ לירון לב עיבודים והפקה מוזיקלית ■ שם חממי גיטרות ■ חיים וייס קלידים ■ יועד ניר צ'לו ■ גל דהן כלי נשיפה ■ אנימציה יונתן גיסלר ■ אורחת מיוחדת ריקי גל

צילום: רמי דיאבלו
צילום: רמי דיאבלו
רבקה זהר - שרה לך Rivka Zohar