הילה רוח

מארחת את קורין אלאל

 מקום: אולם קאמרי 3
◎ תאריך: יום חמישי 14.11
◎ שעה: 22:30 תחילת מופע
◎ מחיר: 84-94 ש"ח

כרטיסים

** אזלו הכרטיסים **


הילה רוח היא כותבת, זמרת, בסיסטית ומפיקה שנחשבת לאחת התופעות האמיצות והמרכזיות ברוק המקומי העכשווי. אלבום הסולו הראשון שלה "רופאה במערב", זכה לקונצנזוס של ביקורות מהללות ובעקבותיו היא הוכתרה לאחד הקולות החשובים במוזיקה המקומית. אלבומה השני, "מוסיקה לפרסומות", שיצא במאי של השנה החולפת, התקבל אף הוא בהתלהבות על ידי הקהל והתקשורת. האלבוםֿ זכה להשמעות רבות ברדיו, כיכב בראש מצעדי סיכומי השנה העברית והגיע, תוך זמן קצר, למעמד של קאלט בקרב המאזינים הוותיקים והחדשים של הילה.

ההופעות של הילה ו"הלם העתיד" הן מחזה מרהיב של אמת מתפרצת שמותיר אחריו קהל שבוי. עם מוזיקה המשלבת בין רוק, פופ ופסיכדליה וטקסטים נוטפי כנות חשופה והומור מדמם, שנעים על הגבול בין פואטיקה לשפת רחוב - הוכתרה הילה כנסיכת האלטרנטיב הישראלית.

כעת, אחרי הופעות בפסטיבלים ובמועדונים ברחבי הארץ, ולראשונה השנה - גם באירופה, חוזרת הילה לפסטיבל בהרכב מיוחד וחד פעמי. בהופעה המיוחדת בפסנתר, יתאפשר לה וללהקה למתוח את גבולות העיבודים למחוזות הדרמטיים של פסי הקול והסינמטיות המסחררת שנמצאת תמיד ב DNA של כתיבת השירים של הילה, יחד עם הזדמנות להצצה חשופה ביכולות הווקאליות העוצמתיות שלה. במופע הזה גם תארח הילה, לראשונה על הבמה את קורין אלאל - מהאמניות החשובות והחדשניות בתולדות המוזיקה הישראלית. במפגש המצופה ופורץ הדרך ביניהן, יזכו השירים של השתיים לפרשנות חדשה, קיצונית ומרגשת. חיבור בין דורי של חלוצת הרוקנ'רול לנסיכת הסצינה העכשווית.

הילה רוח שירה ובס ■ קוסטה קפלן פסנתר ■ שאול עשת פסנתר ■ יונתן לויטל הקשה ובס ■ נמרוד גולדפרב קונטרבס ■ בן אבגיא גיטרה ■ יונתן לסמן חצוצרה ■ עדיאל גולדמן תופים והקשה

מתוך הביקורות:

"עוד שלב בדרך של הילה רוח להפוך למוזיקאית הכי חשובה בישראל" (נדב נוימן, טיים אאוט ת"א)

״מקורית, סוחפת, אינטליגנטית, קולנועית, לא צפויה... הילה רוח היא גיבורת מעמד השבורים בישראל" (עינב שיף, רדיו ת"א, ידיעות אחרונות)

"רוח היא באמת אמנית מעולה, רבת השראה, שכדאי להיכנס לרגע לזוג עיניה... נובעים ממנה שירי תבוסה חריפים, כתובים נפלא… אלבומה השני, יותר זועם, אפל- לא כדאי להחמיץ" (יהודה נוריאל, 7 לילות, ידיעות אחרונות)

"אחת היוצרות המשמעותיות שיש לרוק הישראלי להציע... ואתם יודעים מה? לא רק עכשיו. בהיסטוריה של המוזיקה הישראלית (רז ישראלי, nrg)

צילום: גאיה סעדון Gaya's Photos
צילום: גאיה סעדון Gaya's Photos
Hila Ruach - הילה רוח ADVERT MUSIC - מוסיקה לפרסומות
Hila Ruach - Money and Ice - Live @ Holit Records Tel Aviv