אינדי ילד שרים גידי גוב

מארחים את מוני מושונוב

מופע חגיגי לכל המשפחה

 מקום: אולם רקנאטי
◎ תאריך: יום שבת 16.11
◎ שעה: 10:00 תחילת מופע
◎ מחיר: 84-94 ש"ח

כרטיסים


לאחר 7 שנים ומאות הופעות ברחבי הארץ עם הקלאסיקות הגדולות של שירי הילדים, 'אינדי ילד' מגישים מופע חדש לילדים ולכל המשפחה, הכולל את מיטב שיריו היפים של גידי גוב, מהאמנים הבולטים, המגוונים והאהובים בתרבות הישראלית.

במופע החגיגי בפסטיבל, יארחו אינדי ילד אמן אהוב נוסף וחבר של גידי - מוני מושונוב!

"אפונה וגזר", "יו יה", "אלף כבאים", "חורף", "אין לי כסף", "גן סגור", "הופה היי", "רוני", "איך שיר נולד", "אני אוהב שוקולד" ועוד ועוד.

משך המופע: כ-70 דק'.

המופע מתאים לילדים ולכל המשפחה מגיל 3 ומעלה.

מיקה שדה שירה ■ ליאור סקר שירה וגיטרה ■ אסף לביא קלידים, פסנתר ואקורדיון ■ אלעד נדב תופים ■ ליאור עוזרי בס ■ אוראל תמוז גיטרה חשמלית ■ אורח מיוחד מוני מושונוב ■ ניהול מוסיקלי וכתיבה יובל מנדלסון ■ ניהול והפקה אסף כהן, הילה דולגין

מן הביקורות:

"המופע 'אינדי ילד שרים גידי גוב' יגרום להורים וילדים לפזז בהתלהבות, עם שירים אהובים ונוסטלגים - זהו מתכון בילוי מנצח לשבת בבוקר..." (mako)

"אינדי ילד הוא מופע שנותן בראש לקלאסיקות ילדות. התוצאה כיפית לילדים ולמבוגרים... לא תמיד ברור מי מהם נהנה יותר..." (ידיעות אחרונות) 

"אינדי ילד היא ההופעה הכי טובה בעיר! הגשה בגובה העיניים שלא מחפשת להתיילד או להתחנף לילדים או להורים... עם סיום המופע אף אחד לא נותר לשבת. איזה בונדינג נפלא". (מעריב) 

צילום: אסף כהן
צילום: אסף כהן
אינדי ילד - אלף כבאים - בהופעה חיה
אינדי ילד - אין לי כסף - בהופעה חיה
אינדי ילד שרים גידי גוב - מופע חדש 2019 - כתבה בחדשות 12