יעל לוי

מופע מיוחד לפסטיבל הפסנתר

 מקום: גלריה ישראלית
◎ תאריך: יום שבת 16.11
◎ שעה: 21:00 תחילת מופע
◎ מחיר: 84-94 ש"ח

כרטיסים

** אזלו הכרטיסים **


יעל לוי אחת הזמרות המזוהות עם הפס-קול הישראלי, חוזרת אל הבמה עם מיטב הקלאסיקות שלה ושירים מכל האלבומים, ביניהם: "בלדה לנאיבית", "אי ירוק בים", "לך לאן שתלך", "אל תקנה לי ורד", "שיר אהבה בדואי", "דה, בה, דה" (נעימת ארבע אחרי הצהריים), "גשם הקשב לנשים בחלון" ועוד רבים ויפים.

לראשונה, במיוחד למופע בפסטיבל, משתפת יעל פעולה עם גיא מינטוס, פסנתרן מחונן (26) שנע בין תל אביב לניו יורק, מופיע עם מיטב התזמורות כמו התזמורת של ביירן גרמניה ותזמורת מזרח מערב ירושלים. מינטוס הוא פסנתרן בעל צליל ייחודי, יוצר מוזיקה אקלקטית שמאופיינת בנגיעות ג'אז קלאסי עם מוזיקה קברטית צוענית ואוריינטלית. איתם על הבמה גם עמוס עבר הדני אמן גיטרה, שניגן עם מיטב האמנים הישראליים בהם אריק איינשטיין, גידי גוב ורבים אחרים, עמרי עבר הדני נגן קונטרבס נפלא (22) בוגר הפילהרמונית הצעירה והרכבי ג'אז רבים, ואיתן איצקוביץ מבכירי המתופפים שלנו בעולם הג'אז. השילוב של ארבעה מוזיקאים סולניים וייחודיים עם השירים היפים של יעל, ייקח אותם למקומות אחרים - מרגשים, מפתיעים ורעננים.

יעל לוי שירה ■ גיא מינטוס פסנתר ■ עמוס עבר הדני גיטרה והפקה מוזיקלית ■ עמרי עבר הדני קונטרבס ■ איתן איצקוביץ תופים והקשה

צילום: הלה עמנואל
צילום: הלה עמנואל
אל תקנה לי ורד - בהופעה(יעל לוי מארחת את ורד קלפטר בקפה ביאליק 23.5.19)
אי ירוק בים בהופעה - יעל לוי עם יצחק קלפטר בקפה ביאליק (23.5.19)