נגה ארז Noga Erez

מופע מיוחד לפסטיבל הפסנתר

 מקום: אולם קאמרי 3
◎ תאריך: יום רביעי 13.11
◎ שעה: 22:30 תחילת מופע
◎ מחיר: 84-94 ש"ח

כרטיסים


נגה ארז היא מפיקה, יוצרת וזמרת מהבולטות בסצנת הביטים והאלקטרוני בישראל.

אלבום הבכורה 'Off The Radar' , אותו כתבה, הלחינה והפיקה יחד עם אורי רוסו, יצא ב-2017 בלייבל הנחשב City Slang בו היא חתומה. (Arcade Fire, Calexico, Caribou, The Notwist ועוד רבים וטובים).

עוד בטרם שחררה סינגל רשמי מתוכו, נבחרה נגה להופיע בפסטיבל פרימוורה ו- SXSW, במשחקים האולימפיים בריו ובפסטיבלים שונים ברחבי אירופה ואף חיממה אמנים בינלאומיים כמו Moderat Roosevelt ו- Crystal Castles. הסינגל הראשון מתוך האלבום, Dance while you shoot ,יצא בבכורה עולמית במגזין - loud and quiet, ותוך זמן קצר התנוססה תמונתה במגזינים נחשבים נוספים כמו NME שהכתיר אותה לאחת היוצרות המבטיחות ל-2017. היא התארחה לסשן לייב באולפנים של Nylon, הגיעה לעמוד הבית של billboard במסגרת כתבה על הופעות מקומיות מומלצות ועוד. כל הסינגלים שיצאו עד כה היו מלווים בקליפים אמנותיים ונוקבים וזכו לחשיפה גדולה בתחנות רדיו ובמגזינים בינלאומיים.

במהלך 2018 התחילו ארז ורוסו לעבוד על אלבומם השני שעתיד לצאת בקרוב, המשיכו להופיע ברחבי העולם, נבחרו להוביל את הקמפיין של אפל מיוזיק ושל אייפון X, שיתפו פעולה עם הרפארית האמריקאית Sammus בשיר Cash out והקליטו את הביצועים מ"לילה אלקטרוני באופרה" עם שלומי שבן והקאמרטה ירושלים, לאלבום שלם שיצא בתחילת 2019.

לפסטיבל הפסנתר תגיע נגה במתכונת מעט שונה, ומגוון יצירותיה יזכו לעיבודים מיוחדים.

נגה ארז שירה ■ אורי רוסו סימפולים, תכנותים והפקה ■ ניר יצקן פסנתר

צילום: טימו קרבר
צילום: טימו קרבר
Noga Erez - Bad Habits - (live at Pohoda festival)
Noga Erez - SPIT (slovakia)