אסף אמדורסקי "432"

מופע בכורה לאלבום חדש

 מקום: אולם רקנאטי
◎ תאריך: יום חמישי 28.10
◎ שעה: 20:00 תחילת מופע
◎ מחיר: 154 ש"ח

כרטיסים


אסף אמדורסקי, הזמר והמוזיקאי המזוהה מכל עם אורבניות ויצירה במרחבי הבטון, עלה על הכביש המהיר ויצא לחפש רוח חדשה, גוונים מוזיקליים וצלילים מרפאים שבהם טרם התנסה.

התוצאה: האלבום 432 הקרוי על שם התדר המוזהב ( HZ432) ורואה אור 5 שנים אחרי אלבומו האחרון. שמונה שירים חדשים, עם סאונד ישראלי מתמיד, וקו אחד עבה שקושר ביניהם – היכולת לקרב את המאזין אל מהות היצירה והאמן המגיש אותה, ולייצר אינטימיות וניתוק מרעשי הרקע, לטובת חיבור אל מקום בהיר יותר. 

במסגרת פסטיבל הפסנתר הקרוב יעלה אמדורסקי במופע חדש לאלבום "432". 

מגובה באסופת מוזיקאים נדירה, אמדורסקי יבצע לראשונה בהופעה את האלבום החדש לצד עיבודים ברוח האלבום לשירים ותיקים יותר. 

יונתן דסקל פנדר רודס / סטלה גוטשטיין קלידים וגיטרות / טל כהן תופים / אורי קוטנר בס / רם אוריון גיטרות / עודד אלוני כלי הקשה


מהביקורות:

"אלבום קונספט שמצליח להישמע גדול ולו-פיי כאחד, כזה שברור שיש בו יוצר אחד מוביל, אבל גם אווירה של להקה מגובשת שלכל אחד ממרכיביה יש חלק ומשקל קריטי ביצירה" (אמיר שוורץ, כלכליסט)

"אלבום מאוד ישיר ועדין, נקי ממניירות, דווקא בתקופה שהולכת ונעשית יותר ויותר רועשת. לכן מדובר בכל זאת באלבום מחאה: כשהעיניים שקועות עמוק בתוך חלום כהה, האלבום הזה מתעקש על השמיים הכחולים" (נדב מנוחין, וואלה!)

"יש משהו מאוד מאוד יפה באלבום החדש הזה של אמדורסקי. איזו איכות של אמן שיודע מה הוא עושה - ועושה את מה שהוא מתכוון" (גל אוחובסקי, מאקו)

האזינו לאלבום החדש

אסף אמדורסקי. צילום: גיא נחום לוי
אסף אמדורסקי. צילום: גיא נחום לוי